Çocuk Aldırma Fiyatları

İstanbul'da Çocuk aldırma fiyatlarını anlattıktan sonra isterseniz kürtaj hakkında özet bilgilerde verelim.

Çocuk Aldırma Fiyatları İstanbul :

İstanbul'un semtlerine göre:
Kürtaj ücretleri İstanbulun semtlerine göre değişim göstermektedir , örneğin Şişli , Beyoğlu , Beşiktaş ve Kadıköy ilçelerinde kürtaj maliyetleri emlak fiyatlarıyla beraber yükselmiş durumdadır , ama diğer yandan Gaziosmanpaşa kürtaj fiyatları ve Bakırköy çocuk aldırma maliyetleri daha makül düzeylerdedir.

Gebelik Haftasına Göre:
Kürtaj fiyatlarını en fazla gebelik haftası etkiler , isteğe bağlı çocuk aldırma ameliyatı 4. gebelik haftası ile 10. gebelik hastası sonuna kadar yapılabilir ve 4. haftadan 10. haftaya doğru fiyatlar adım adım yükselir.

Verilen Anestezi Tipine Göre:
İsteğe bağlı bebek aldırma ameliyatları vakum kürtaj metodu ile yapıldığı için hastaya acı vermez , dolayısı ile lokal anestezi ile yapılır, ama bazı hassas bünyeli bayanlar mutlaka genel anestezi isterim diye israr ettiklerinde onları uyutarak kürtaj ederiz ama kürtaj fiyatlarınada %25 kadar genel anestezi farkı ekleriz.

Çocuk Aldırma Sonrası :

Kürtaj Sonrası İlk Adet:
Çoçuk aldırma ameliyatından sonra birkaç gün adet kanamasının yarısı kadar kan gelebilir ama asıl adetinizi bebek alıdırma olayından 1 ay sonra görecek regl olacaksınız. Sonrası normal adetleriniz sürecek.

Kürtaj Sonrası Ağrı :
Çocuk aldırdıktan sonra vakum küretaj olan hanımlarda fazla ağrı olmaz , operasyon öncesi rahim kanalı hafif genişletildiğinden lokal anestezik maddelerin etkisi 3 saat kadar sonra geçince çok az adet ağrısına benzer geçici bir ağrı hissedebilirsiniz. Bu ağrıyı Majezik benzeri bir ağrı kesici ile bertaraf etminiz mümkün.

Kürtaj Sonrası Gebelik:
Çocuk aldırdıktan hemen sonra gebe kalma ihtimaliniz başlar , mutlaka bir doğum kontrol yöntemi uygulamalısınız. Vakum kürtajında rahim içi kazıması olmadığı için üreme fizyolojisi etkilenmez dolayısı ile istediğiniz zaman çocuk sahibi olabilirsiniz , hatta bazen istemediğiniz zaman bile gebelik görülebilir.

Kürtaj Video :

İstanbul'da kürtaj ameliyatını videoya kaydedip youtube.com kürtaj videosu adı altında yüklenmesini tıbbi etiğe aykırı buluyorum. Her yaştan insanlar görebiliyor.

Kürtaj Yasağı :

Kürtaj yasasına göre kürtaj yasağı 10. gebelik haftasından sonra başlıyor. Ayrıca 18 yaşından gün almayanlarında anne veya babalarından imzalı kağıt getirmeleri gerekiyor.

Kürtaj Merkezi:

İstanbul'da isteğe bağlı çocuk aldırma işlemleri olayın gizli kalması açısından jinekoloji muayenehanelerinde yapılıyor. Bizim kürtaj merkezlerimiz Zeytinburnu Bulvar Caddesinde , Ataşehir Migrosun yanında ve Ankara Tunus Caddesinde

Kürtaj Hapı :

RU 486 ve Cytotec adlı düşük ilaçları aşırı kanama ve rahimde parça kalması yan etkilerinden dolayı yasaklanmıştır.

Kızlık Zarı Dikimi :

Çeşitli sebeplerle yürümeyen ve biten ilişkilerden sonra bayanlar bazen yaşadıkları ilişkiye ait tüm izleri silmek ve hayata yeni bir sayfa açmak isterler , özgüvenlerini tekrar kazanarak yeni insanlarla tanıştıklarında daha yüksek elektrik üretirler. Bu durumda devreye giren biz jinekologlar kalıcı olarak kızlık zarı dikimi yapmaktayız. Çok sorulduğu için söylüyorum , kılık zarı dikim işleminden 1 hafta sonra zarınızın dikilmiş olduğu kesinlikle belli olmaz.

Kızlık zarı Dikim Fiyatı :
En güncel Kalıcı dikim ücreti için
Saygılarımla ..
.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Çocuk aldırma fiyatları

Çoçuk aldırma şartları

Çoçuk aldırma süresi

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.