Çoçuk aldırma şartları

Evli değilseniz veya planınızda üreme olmadığı halde kazara gebe kaldıysanız çoçuk aldırma şartları gündeminize oturabilir, zira isteğe bağlı gebelik sonlandırmak için ülkemizde yürürlükte olan ve resmi gazetede yayınlanmış olan kürtaj yasası vasıtası ile çeşitli kurallar söz konusudur. Bunlar arasında yaş faktörü, evli veya bekar olmanız, kendi kocanızdan veya evli iken başka bir erkekten hamile kalmanız gibi öncül faktörler kürtaj kurallarınızı oluşturur. Özelikle çoçuk aldırma konusunda eş rızası şart mıdır, ülkemizde kürtaj yasağı söz konusumudur, İstanbul'da kürtaj fiyatları kaç paradır gibi sualler çok sık geliyor, bu konuda sizinde merak ettikleriniz varsa hiç çekinmeden bana yorum şeklinde soru gönderebilirsiniz, yazının en altında yorum gönderme boşluğuna veya aşağıdaki linke tıklayıp yazıp gönderin, tüm sorular cep telefon ekranıma düşüyor ve hemen yanıt yazabiliyorum.

Çocuk aldırma kuralları

Çoçuk aldırma kurallarından yaş faktörünü incelersek 16 yaşını doldurmamış kız çocuklarının kürtaj olabilmesi için mahkeme kararı gerekiyor, 16 yaşını dolduranlardan 18 yaşını dolduranlara kadar olan grupta ise anne veya baba kimlik fotokopisine " kızım ...nın çoçuk aldırmasına ( kürtajına ) izin veriyorum " isim, soyad, imza yazarak hazırlanmış bir izin kağıdı ile 10 haftayı aşmayan gebeliklerde kürtaj yapılabilir. 18 yaşını doldurmuş bekar bayanlar kimseden izin almadan 10 hafalık süreç içinde bebek aldırabilirler. Resmi nikahla evli bayanlar kürtaj olmak için eşlerinden izin almaları gerekir, eşleri uzaklarda ize yukarıdakine benzer bir izin kağıdı ile kürtaj olabilirler. Başka bir erkekten hamile kalan resmi nikahlı bayanlar ise çocuk aldırmak için yine kağıt üzerinde evli gözüktükleri erkekten izin alırlar. ( biliyorum bu çok zor ama kanun böyle )

Çocuk aldırma fiyatları istanbul

İstanbul'da bebek aldırma fiyatları için arayabilirsiniz, yada WhatsApp  den ücret listemizi isteyebilirsiniz, Kürtaj fiyatlarını direkt olarak buraya yazamıyoruz, çoçuk aldırma kaç aya kadar? 10 haftaya kadar kürtaj yapılabilir, çoçuk aldırma yasak mı yukarıdaki kurallar dahilinde yasak değildir, bebek aldırma günahı için diyaneti arayabilirsiniz, bebek aldırma günahı nedir bana sormayın, bebek aldırma videoları için youtube kanallarına bakabilirsiniz, bebek aldırma yöntemleri arasında en güveniliri vakumlu kürtajdır, çoçuk aldırma fiyatı forum için sitelerdeki forum sayfalarına bakınız.
.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Çocuk aldırma fiyatları

Çoçuk aldırma süresi

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.